Zestaw prezentowy. Szkatułka + 3 kosmetyki

334

Nowy produkt

Przedstawiamy gotowy zestaw okolicznościowy. Z kosmetykami, które są wysoko cenione przez naszych klientów.

Cena: 80,00zł/ zestaw

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

80,00 zł brutto

Więcej informacji

Prezentowany przez nas zestaw zawiera najwyższej jakości, wyłącznie naturalne kosmetyki.

W skład zestawu wchodzą:

-Pudełko na herbatę lub biżuterię. 2 komory. W środku wyjmowana przegródka

- Glinka różowa. Francuska. 50g

-Serum /żel hialuronowy- 10ml

-Hydrolat Róży Damasceńskiej- 100ml/ butelka z atomizerem

Wykonana ręcznie techniką Deoupage szkatuła/ pudełko na herbatę lub biżuterię. 2 komory. W środku wyjmowana przegródka. Kilkukrotnie lakierowana lakierem odpornym na zarysowania.

Wymiary:15x9,5x7,5 cm.

Materiał: drewno sosnowe.

Lakierowna: jedwabisty połysk

Szukasz niepowtarzalnego prezentu dla bliskiej Tobie osoby lub też pragniesz mieć nietuzinkowe pudełko na herbatę lub inne drobiazgi?

Przedstawiamy wykonaną przez nas ręcznie szkatułkę/ herbaciarkę, idealną jako eleganckie i oryginalne pudełko na herbatę lub biżuterię. Wykonana jest z drewna sosnowego z zamknięciem. Posiada bardzo elegancki motyw ornamentu w kolorze morskim. Natomiast myślą przewodnią szkatułki są ponadczasowe róże. Pudełeczko jest pomalowane w środku w dwóch pasujących do siebie kolorach bieli oraz morskiej zieleni. Co nadaje jej ładnego wykończenia i sprawia, że całość jest spójna. Szkatułka posiada dwie dzielone komory z wyjmowaną przegrodą. Wykonana ręcznie techniką Decoupage. Kilkukrotnie lakierowana lakierem odpornym na zarysowania- jedwabisty połysk. Pudełko idealnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby lub też na potrzeby własne ponieważ będzie miłym, ładnym oraz praktycznym przedmiotem na półce lub komodzie. W pudełku można przechowywać nie tylko biżuterię czy herbatę ale także lakiery do paznokci czy gumki do włosów itp. Szkatułka jest łatwa w czyszczeniu oraz odporna na zarysowania dzięki powłoce z lakieru.

Kosmetyki wchodzące w skład zestawu nie są kwestią przypadku. Jest to grupa 3 produktów wyselekcjonowana przez nas, skierowanych do osób ze skórą suchą, wrażliwą, skłonną do alergii, pękających naczynek czy rumienia. Wszystkie kosmetyki zawierają 100% naturalnych składników. Hydrolat Róży Damasceńskiej jest produktem bardzo chętnie stosowanym przez naszych klientów nie tylko ze względu na swój piękny i subtelny zapach, ale także za swoje wszechstronne działanie. Hydrolat uspokaja skórę po porannym myciu i wieczornym oczyszczaniu twarzy, wyrównuje pH skóry, a dodatkowo służy również jako odświeżająca mgiełka do twarzy czy włosów. Serum/ żel hialuronowy jest przetestowane przez naszych klientów, którzy chętnie wracają po ten produkt.

Produkty z których został stworzony zestawi nie były testowane na zwierzętach- dzięki czemu masz gwarancję, że kupując i stosując nasze produkty chronisz Matkę Naturę. Wszystkie pojemniki także można po zużyciu wykorzystać do innych celów (recykling) dzięki czemu przykładasz cegiełkę do budowy naszej pięknej planety i zachowaniu jej w zdrowiu.

* Jeśli pragną Państwo stworzyć swój zestaw z powyższym pojemnikiem to zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Możemy wymienić kosmetyki z powyższego kosza i dostosować zawartość do Państwa potrzeb (cena ulega zmianie) lub też stworzyć podobny pojemnik na życzenie. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Kontakt: naturauanny@gmail.com lub pod numerem telefonu: 661-831-472 / 505-803528