Punktowy żel na wypryski Zobacz większe

Punktowy żel na wypryski

222

Nowy produkt

Krem/żel punktowy na wypryski
Preparat ma za zadanie łągodzić zaczerwienienia skóry oraz wypryski. Przyspiesza gojenie.

Pojemność: 15 ml

Cena: 25,00 zł/szt

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

25,00 zł brutto

Więcej informacji

Krem/żel punktowy na wypryski
Preparat ma za zadanie łągodzić zaczerwienienia skóy oraz wypryski. Przyspiesza gojenie. Podstawowym składnikiem kremu/żelu jest żel aloesowy który, likwiduje podrażnienia (skóra wysuszona i podrażniona detergentami, parzona słońcem, zniszczona środkami chemicznymi), łagodzi reakcje alergiczne.
Produkt zawiera także olej konopny: Olej z konopi jest wyśmienitym olejem do pielęgnacji skóry normalnej i przetłuszczającej się.
Uważany jest za jeden z najbardziej „suchych” olei. Szybko się wchłania nie pozostawiając wrażenia tłustej warstwy na skórze. wykazuje właściwości przeciwzapalne.
Gliceryna roślinna zawarta w kremie/żelu ma za zadanie nawilżyć suchą skórę wokół zaskórników.Posmarowana nią skóra nabiera miękkości. Surowiec ten przyciąga wilgoć z powietrza, nawilża naskórek czyniąc go elastycznym. Warto zwrócić uwagę na to, że jest to efekt stosunkowo trwały, gdyż po aplikacji związek ten pozostaje w skórze nawet do 24 godzin.

Ze względu na małe cząsteczki gliceryna ma zdolność przenikania przez barierę warstwy rogowej. Dzięki temu mogą one działać zarówno na powierzchni skóry, jak i w jej głębszych warstwach. Właściwości higroskopijne tych związków, jak i zdolność ich penetracji sprawiają, że zwiększają one w sposób widoczny nawilżenie naskórka.
Pojemność: 15ml
Cena:25,00 zł