"Bez w tulipanie"

192

Nowy produkt

"Bez w tulipanie"

Mydełko glicerynowe o zapachu bzu (dostępne również inne wersje kolorystyczne i zapachowe)

Wykonane ręcznie. Bez sls,sles itp.

Waga: ok.80g

Cena: 8,00 zł/szt

Więcej szczegółów

99 Przedmioty

8,00 zł brutto

Więcej informacji

Mydełko glicerynowe z płatkami bzu o zapachu bzu.
Mydełko to jest kontynuacją serii "cytrynowy kwiat"
Mydełko glicerynowe w kształcie kwiatka z płatkami bzu i o zapachu bzu.
Dzięki wysokiej (2pozycja w składzie) zawartosci gliceryny ma działanie silnie nawilżające. Jest bardzo łagodne dla skóry dlatego też jest polecane do stosowania w przypadku wrażliwej skóry dziecka. Mydełko nie podrażnienia za to nawilża i sprawia ze skóra staje się miękka. Gliceryna jest jednym z najłagodniejszych substancji dla skóry dlatego też mydełka z powodzeniem mogą być stosowane przez dzieci.
Mydło NIE zawiera SLS, SLES, substancji pochodzenia zwierzęcego. Surowce oraz mydła NIE były testowane na zwierzętach. ZAWIERA natomiast organiczne składniki (w tym płatki bzu).
Zawiera naturalne i organiczne substancje, takie jak Sorbitol, olej kokoswy czy (jak wcześniej wspomniana gliceryna), które naturalne występują w środowisku i wykazują działanie nawilżające. Dodatkowo pozostawiają na skórze przyjemną warstwę ochronną (okluzję) dzięki czemu jest ona elastyczna, miękka i nawilżona.
Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego oraz nie był testowany na zwierzętach.

Skład: Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Glyceryl Mono Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Thiosulphate, Sodium Citrate, Citric Acid,Trisodium Sulfosuccinate, Pentasodium Pentatate, Tetrasodium Etidronate, Lilac Fragrance,
Waga mydła: ok.80 gram/szt
Cena: 8,00zł/szt