Francuska glinka zielona typu Montmorillonite ECOCERT Zobacz większe

Francuska glinka zielona typu Montmorillonite ECOCERT 100g

154

Nowy produkt

Francuska glinka zielona typu Montmorillonite z certyfikatem ECOCERT

Pojemność: 100g

Cena: 16,00 zł/słoik

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

16,00 zł brutto

Więcej informacji

Francuska glinka zielona typu Montmorillonite ECOCERT
Kosmetyczna glinka zielona do pięlęgnacji cery mieszanej, tłustej, trądzikowej i z wypryskami. Polecana do cery zmęczonej i zwiotczałej.

Kosmetyczna francuska glinka zielona Montmorillonite to w 100 % naturalny produkt mineralny. Zawiera cenne mikroelementy i sole mineralne (między innymi wysokie stężenie krzemu i magnezu), a jej działanie jest najsilniejsze spośród wszystkich dostępnych glinek.

Glinka zielona posiada właściwości oczyszczające, ściągające, antybakteryjne, ujędrniające, a także polepszające krążenie i detoksykujące - co daje wspaniały efekt pielęgnacyjny i trwale poprawia kondycję skóry z niedoskonałościami. Jest stosowana w stanach zapalnych skóry i dla regeneracji i oczyszczenia wszystkich rodzajów skóry.
Francuska glinka zielona pochodzi ze skał krzemionkowo-aluminiowych. Jest bogata w krzem, magnez, wapń, potas, fosfor, sód oraz wiele innych mikroelementów. Ma ona wspaniałe właściwości dezynfekujące, absorpcyjne i gojące. Pomaga w leczeniu trądziku i wyprysków, 100% naturalna glinka z certyfikatem ECOCERT.
Zastosowanie:

Maseczka na twarz i szyję. Po połączeniu z wodą (lub hydrolatem) tworzy gotową maskę do twarzy i całego ciała, którą można wzbogacić innymi substancjami (np. honeyquat lub zimnotłoczonymi olejami roślinnymi, olejkami eterycznymi). Do suchej glinki dolewamy taką ilość płynów, aby uzyskać konsystencję gęstej śmietany, po czym nakładamy na wybrany obszar. Wskazane jest aby nie doprowadzać do wyschnięcia maski (można np. spryskiwać ją mgiełką ulubionego hydrolatu, lub nałożyć wilgotny kompres).
Maseczka na ciało, do zabiegów Body Wrap zmieszana z algami mikronizowanymi oraz olejkami eterycznymi.
Dodatek do kąpieli.

Jak przygotować?

Do suchej glinki dolewamy taką ilość płynów, aby uzyskać konsystencję gęstej śmietany, po czym nakładamy na wybrany obszar. Wskazane jest aby nie doprowadzać do wyschnięcia maski (można np. spryskiwać ją mgiełką ulubionego hydrolatu, lub nałożyć wilgotny kompres)

Pojemność: 100 g, Cena: 16,00 zł