Mydła po zabiegu makijażu permanentnego 30g

588

Nowy produkt

Mydło glicerynowe

Cena od ilości: 20-90szt- 4,00zł/brutto

Cena: od ilości 100szt do 500szt- 3,80zł/brutto

Cena od ilości 600szt ...-3,60zł/brutto

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

4,00 zł brutto

Więcej informacji

Mydło glicerynowe bezzapachowe (czyste)
Wykonane ręcznie.

Jak wiadomo jest to zabieg dość inwazyjny, a skora po zabiegu wymaga szczególnej pielęgnacji. Wśród naszych mydełek znajdziecie te, które już są stosowane przez linergistki. Z naszego doświadczenia i porozumienia z profesjonalistkami wynika, że najlepsze sa te "najprostsze" i delikatne- glicerynowe bez zbędnych SLS, SLES itp. Czyste, białe, bezzapachowe. Dlatego z całego serca w okresie po zabiegu makijażu permanentnego rekomendujemy nasze minimalistyczne mydełka.
Mydełko wykonane jest z naturalnych roślinnych tłuszczy. Dzięki wysokiej (2pozycja w składzie) zawartości gliceryny ma działanie silnie nawilżające. Jest bardzo łagodne dla skóry dlatego też jest polecane do stosowania w przypadku nawet wrażliwej skóry dziecka. Mydełko nie podrażnienia za to nawilża i sprawia ze skóra staje się miękka. Gliceryna jest jednym z najłagodniejszych substancji dla skóry dlatego też mydełka z powodzeniem mogą być stosowane po zabiegu makijażu permanentnego.
Mydło NIE zawiera SLS, SLES, substancji pochodzenia zwierzęcego. Surowce oraz mydła NIE były testowane na zwierzętach.
Zawiera naturalne i organiczne substancje, takie jak Sorbitol, olej kokosowy czy (jak wcześniej wspomniana gliceryna), które naturalne występują w środowisku i wykazują działanie nawilżające. Dodatkowo pozostawiają na skórze przyjemną warstwę ochronną (okluzję) dzięki czemu jest ona elastyczna, miękka i nawilżona.
Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego oraz nie był testowany na zwierzętach.