Luksusowe woski sojowe.4szt. "Soczysta Cytrynka"

583

Nowy produkt

Zestaw wosków zapachowych wykonanych ręcznie z w pełni naturalnego wosku sojowego.

Waga: 4x13= 52g

Więcej szczegółów

50 Przedmioty

15,00 zł brutto

Więcej informacji

Wosk użyty w naszych produktach  jest w 100% ekologiczny, biodegradowalny i przyjazny weganom oraz nie wydziela toksyn. 

Wosk przeznaczony do użytku w kominkach.

Wyobraź sobie,że wpadasz do łazienki... zmęczona po całym dniu...pragniesz ukojenia i relaksu...pragniesz odrobiny odosobnienia, pokontemplowania swych myśli...i teraz to masz .....czas zarezerwowany tylko dla Ciebie i możliwość zatopienia się w przyjemnej kąpieli pełnej puszystej piany, a obok w kominku nad tlącym się płomyczkiem powolutku...bez pośpiechu ...rozpuszcza się jeden z naszych wosków. W powietrzu czuć zapach cytryny, która wprowadza Cię w rześki stan odprężenia, a jednocześnie dodający Ci energii do tego by jednak stwierdzić, że świat jest piękny...

Dlaczego warto zainwestować w woski ekologiczne? Poza oczywistym wpływem na środowisko dochodzi jeszcze oszczędność, ponieważ woski ekologiczne palą się nawet o połowę dłużej od wosków parafinowych dostępnych w sklepach.

Zestaw 4 szt wosków został zapakowany w 100% ekologiczne pudełko wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu, który jest w 100% biologicznie rozkładalny. Całość przewiązana jest w finezyjną kokardkę bio sznurkiem z juty. Juta jak dobrze wiecie jest materiałem pochodzenia roślinnego, dzięki czemu jest ekologiczny i całkowicie biodegradowalny!

Do zestawu dołączona jest winietka z dedykacją. Niesieni doświadczeniem wiemy, że Wasze oczekiwania co do tego typu gadżetów wykazują się wielką kreatywnością dlatego też jeśli tylko macie pragnienie możemy wykonać winietkę z innym tekstem/dedykacją lub grafiką.

Waga: 13g/szt (4szt= 52g)

Zapach: Cytryna

Nie będziemy ukrywać, że taki zestaw sprawdzi się idealnie jako wyjątkowy i luksusowo ekologiczny produkt dla  wegan oraz wszystkich osób ceniący sobie ekologię i życie w zgodzie z naturą.